Újra az iskolában

Elmúlt a nyár, a felhőtlen szórakozás ideje, eltelt egy év és élményekben, ismeretekben gazdagabbak lettünk. Ismét szól a csengő, ami komoly munkára hív. Arra a munkára, amely minden diák szent kötelessége, – a tanulás

Iskolánk 2015. július 1-jétől a Berettyóújfalui Szakképzési Centrum tagintézményeként működik. Változott iskolánk neve: BSZC József Attila Gimnáziuma és Szakképző Iskolája.

Változás következett be iskolánk vezetőségében is: intézményünk vezetője Strubáné Fenyves Anita, Kerényi György általános igazgatóhelyettes, Bálintné Dovák Andrea szakképzési igazgatóhelyettes, Kovácsné Vámosi Mária gyakorlati oktatásvezető kinevezést kapott. Ezek a változások nem változtatnak iskolánk küldetésén, kívánjuk folytatni elődeink által megkezdett hatékony, konstruktív munkát.

A 2015/2016-os tanévben is dolgozzunk együtt, közösek legyenek céljaink. Törekedjünk arra, hogy ez év folyamán is minél többen érjenek el sikereket tanulmányaikban vagy akár a sportban!

Sikeres tanévet kívánunk mindenkinek!