Szalagavató Polgár középiskolájában

A hagyományokhoz híven 2017-ben is feltűzték a bizalom szalagjait az osztályfőnökök a végzős tanulók gallérjaira. Az idei ünnepségre december 15-én került sor.

Szalagavató_12.A_2017

Két osztály, a 12. A és a 11. sz előtt húzódott szét az Ady Endre Művelődési Központ színpadán a függöny, hogy soraik között bevonulhasson az iskolazászló – ezzel jelezve az ünnepség kezdetét. Hasonlóan a korábbi évekhez most is szép perceket élhettek át végzőseink – különösképpen talán azok, akik igazgatói kitüntetésben is részesültek több éven át tanúsított kiemelkedő teljesítményük elismeréseképpen. Az emlékjelvényt a következő tanulók érdemelték ki:

12. A osztály

Barnes Imogen – példamutató magatartásáért, kulturális tevékenységéért, angol középszintű, C típusú nyelvvizsgájáért.

Molnár Imre Antal – példamutató magatartásáért és szorgalmáért, kiemelkedő tanulmányi eredményéért, kulturális tevékenységéért, közösségi munkájáért.

Orosz Vivien – kiemelkedő közösségi munkájáért.

Répási Máté – példamutató magatartásáért, egyenletes, jó tanulmányi eredményéért.

Vámosi Adél – kiemelkedő közösségi munkájáért, kulturális tevékenységéért.

Vitos Ádám – példamutató magatartásáért, a kajak-kenu sportágban nyújtott teljesítményéért .

Volosinovszki Martin – jó tanulmányi eredményéért, angol középfokú, C típusú nyelvvizsgájáért.

11.sz osztály

Balogh Rebeka – iskolai rendezvényeken való aktív részvételéért, az osztályközösségben végzett munkájáért.

Tar Fanni – az osztályközösségben végzett munkájáért.

Rente Evelin Mercédesz – egyenletesen jó tanulmányi eredményéért.

Kalóz Gábor – példamutató magatartásáért, egyenletesen jó tanulmányi eredményéért.

Az ünnepség után nem maradhatott el a végzős tanulók műsora sem, s maturandusaink hozzátartozói színvonalas, látványos produkciókat tapsolhattak meg.