Pótló pályaalkalmassági vizsgálat nyolcadikos tanulók számára

A BSZC József Attila Gimnáziuma és Szakképző Iskolája pótló pályaalkalmassági vizsgálatot tart azon nyolcadikos tanulók számára, akik a korábbi időpontban valamilyen okból nem tudtak ellátogatni hozzánk.

A pályaalkalmassági vizsgálat a pincér  és a szakács szakmára jelentkezett tanulókra terjed ki.

A pótló pályaalkalmassági vizsgálat

• időpontja: 2016. április 4., 14.00 óra;
  • helyszíne: Polgár, Kiss Ernő u. 10. (a gimnázium épülete), földszint, 5-ös tanterem.

A pályaalkalmassági vizsgálat szükségességét a szakmai és vizsgakövetelmények írják elő. Csak az a tanuló vehet részt pincér és szakács szakmák felvételi eljárásában, aki pályaalkalmassági vizsgálaton vesz részt.

A pályaalkalmassági vizsgálaton a jelentkezett tanulók egy tesztlapot töltenek ki, majd személyes elbeszélgetésre kerül sor, amely során a tanulók a választott szakmához kapcsolódó egyszerű feladatokat oldanak meg.

A tanuló  hozza magával a személyi igazolványát, diákigazolványát, iskolai ellenőrzőjét, valamint hozzon íróeszközt is!

Tájékoztatásul közöljük, hogy a pályaalkalmassági vizsgálat nem azonos az egészségügyi alkalmassági vizsgálattal. Az egészségügyi alkalmassági vizsgálatra más időpontban kerül sor azon tanulók részére, akik felvételt nyertek a választott szakmára.

Polgár, 2016. március 31.

Strubáné  Fenyves Anita

tagintézmény-vezető