Pályaválasztási kiállítás Debrecen

Pályaválasztási kiállítás

Szelet a vitorlába

2017.10.18-19. Debrecen

2017. október 18-án és 19-én került megrendezésre a Hajdú-Bihar megyei Kormányhivatal szervezésében a „ Szelet a vitorlába” pályaválasztási kiállítás Debrecenben a Lovardában.

1

78 iskola között kapott helyet a mi intézményük a Berettyóújfalui Szakképzési Centrum József Attila Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája.

2

3 szakoktató és 2 tanuló vett részt a rendezvény lebonyolításában. A rendezvény az odalátogató 7. és 8. tanulóknak nyújtott segítséget a pályaválasztásban.

8

Az általunk oktatott szakmákat nemcsak tájékoztató anyagok, szórólapok segítségével ismerhették meg a pályaválasztás előtt álló fiatalok és szüleik, hanem látványosan, gyakorlati bemutatókon keresztül (szakács, pincér) népszerűsítettük.

Egy jó szakma biztos megélhetést jelent!