PÁLYAALKALMASSÁGI VIZSGÁLAT NYOLCADIKOS TANULÓKNAK!

Pályaalkalmassági vizsgálatot tartunk

a pincér , szakács szakmára  és ügyvitel ágazatra jelentkezett tanulóknak.

A pályaalkalmassági vizsgálat:

• időpontja 2018. március 22. 14.00 órától
  • helyszíne 4090 Polgár, Kiss Ernő u.10. gimnázium épülete

földszint 5-ös tanterem

A pályaalkalmassági vizsgálat szükségességét a szakmai és vizsgakövetelmények írják elő. Csak az a tanuló vehet részt pincér és szakács szakmák felvételi eljárásában, aki pályaalkalmassági vizsgálaton vesznek részt.

A pályaalkalmassági vizsgálaton a jelentkezett tanulók egy tesztlapot töltenek ki, majd személyes elbeszélgetésre kerül sor, ahol a tanulók a választott szakmához kapcsolódó egyszerű feladatokat oldanak meg.

A tanuló hozza magával a személyi igazolványát, diákigazolványát, iskolai ellenőrzőjét, valamint íróeszközt!

Tájékoztatásul közöljük, hogy a pályaalkalmassági vizsgálat nem azonos az egészségügyi alkalmassági vizsgálattal. Egészségügyi alkalmassági vizsgálatra más időpontban kerül sor azon tanulók részére, akik felvételt nyertek a választott szakmára.

Polgár, 2018. február 26.

Strubáné Fenyves Anita

tagintézmény-vezető