Nyitott Kapuk Hete a JAGSZI-ban november 14-18.

Kedves Érdeklődők!

Iskolánk a  2016/2017-es tanévben nyílt hetet szervez az iskolaválasztás vagy iskolaváltás előtt álló családok részére. A nyílt hét során minden kedves érdeklődő bepillantást nyerhet iskolánk gyermekeinek és pedagógusainak közös munkájába. A választott foglalkozások után szülői beszélgetésre (konzultáció) várjuk a kedves látogatókat a megtekintett foglalkozással, általában az iskolaválasztással kapcsolatban.

Kérjük, válasszanak az órarend segítségével foglalkozást, foglalkozásokat, melyek az Önök számára leginkább érdekesek lehetnek. A nyílt órák látogatásához előzetes jelentkezés szükséges a tantermek befogadó képessége miatt. Kérjük, ezt legkésőbb a nyílt hetet megelőző hét péntekéig tegyék meg egy e-mail üzenet megküldésével, megjelölve a foglalkozásokat, s, hogy hányan érkeznek hozzánk. A jelentkezéseket a címre várjuk, s melyeket visszaigazolunk legkésőbb a nyílt hetet megelőző hét végéig.

Letölthető link: Jelentkezési lap a nyitott kapuk hetére

Letölthető link: Iskolánk nyílt napjai

Polgár, 2016. október  28.