Lezajlott a véradás a JAGSZI-ban

Véradás2015. szeptember 16-án ismét megrendezésre került iskolánkban a hagyományosnak     számító véradás.

Délutánig várták a Vöröskereszttől érkező szakemberek és az őket segítő    diákjaink a tornateremben a véradókat, akiket virslivel és meleg teával kínáltak.         Intézményünk dolgozói és tanulói közül többen is kötelességtudatuknak érezték, hogy vérüket adják a jó ügy érdekében.

A véradók között meglepetésként kisorsolásra került egy futball-labda, amelyet Juhász Petra Tünde, 12. A osztályos tanulónk nyert meg. Gratulálunk neki!

Ezúton szeretnénk köszönetet mondani mindenkinek, aki „vérét adta”, illetve segített az esemény létrejöttében és lebonyolításában!

Véradóink: Domány Csaba, Kiss Sándorné, Kis Beáta (11. A), Juhász Petra Tünde (12. A), Répási Márk (12. B), Pelyhe Patrik András (12. B), Kovácsné Garamvölgyi Ágnes, Farkas Károly Richárd (11. B), Tóth István Ferenc, Nagy Ferenc, Kóródi Éva, Szilvási József.

jamkoszonet

Gulyás Éva