Kézműves pályázat

A debreceni Könnyűipari Szakképző Iskola és Speciális Szakiskola pályázatot hirdetett „Népművészet modern köntösben” címmel, melyen iskolánk három diákja (Magyari Dóra, 11. A, Sass Fruzsina, 11. A és Petrik Noémi, 11. A osztályos tanulók) is elindult.

Pályamunkaként egyedi, saját készítésű használati tárgyakat adtak be, így versenybe szálltak egy kötött sállal, egy horgolt tolltartóval és egy nyaklánccal, ill. gyertyatartóval, melyeket egy kiállítás keretében meg is lehetett tekinteni a DMK Újkerti Közösségi Házban.

Pályázóink és felkészítő tanáruk, Gulyás Éva tanárnő meghívást kaptak a pályázat díjkiosztó záróünnepségére, ahol tanulóink a használati tárgyak kategóriában első, második és harmadik helyezéseket értek el és értékes jutalmakban részesültek.

SAM_0465

A díjazottak: Petrik Noémi, Magyari Dóra és Sass Fruzsina

Gratulálunk diákjainknak az alkotómunkájukhoz és sikereikhez!