Elismeréseket adtak át gimnáziumunk alapító pedagógusainak

Nagyszabású városi ünnepség keretei között, az Önkormányzatok napja alkalmából adtak át elismeréseket Polgár Város Önkormányzatának nevében 2016. szeptember 30-án. Iskolánk teljes közössége számára nagy megtiszteltetés és öröm, hogy intézményünk alapító pedagógusai átvehették a PRO URBE Emlékérmet, városunk egyik legmagasabb kitüntetését.

Fotó: Facebook

Ezúton is szívből gratulálunk Bacskai Istvánnak gimnáziumunk egykori igazgatójának (akit betegsége miatt felesége, Bacskai Istvánné képviselt az ünnepségen), Fleischer Tibornak, aki ugyancsak igazgatója volt intézményünknek, Varga Gábornénak, Kovács Arisztidnének, Kozma Tibornénak, valamint iskolánk egykori igazgatóhelyettesének, Slezák Istvánnénak.

Köszönjük szépen több évtizedes, áldozatos munkájukat, példamutató pedagógusi tevékenységüket!

Köszönjük Olajos Istvánné tanárnő és Olajos István tanár úr közreműködését az ünnepségen, akik méltó módon idézték fel a kitüntetettek példaértékű munkásságát.

Fotó: Facebook

Kerényi György