Beiratkozás 2020/2021 tanév

BEIRATKOZÁS 9. szakképző évfolyamra

2020/2021 tanév

A beiratkozással kapcsolatban az alábbiakról szeretném tájékoztatni:

Beiratkozás időpontja: 2020. június 23. (kedd) 8 órától 16 óráig

Beiratkozás módja: személyesen, törvényes képviselővel

A beiratkozás helye: Polgár, Kiss E. u. 10. szám – földszint 1-es terem

A beiratkozáshoz a következőket kell magukkal hozni:

• Általános iskolai bizonyítvány
  • Születési anyakönyvi kivonat vagy személyi igazolvány
  • Lakcímet igazoló kártya
  • TAJ kártya
  • Oktatási azonosító kártya
  • Adóazonosító jelet tartalmazó adóigazolvány
  • Diákigazolvány igényléshez: a beiratkozás előtt az Okmányirodában NEK adatlap készítése – saját lakóhelyen is lehet – (szükséges hozzá a tanuló személyi igazolványa vagy születési anyakönyvi kivonata és  a lakcímet igazoló kártya)
    Az Okmányirodában kiadott adatlapot az iskolában kell leadni.
  • Hátrányos vagy halmozottan hátrányos helyzetet igazoló határozat, gyermekvédelmi kedvezményről szóló határozat
  • Szakértői Bizottság véleménye a gyermek sajátos nevelési igényéről/Nevelési Tanácsadó szakvéleménye
  • Gyermek-egészségügyi kiskönyv (melyben a védőoltások rögzítve vannak), orvosi szakvélemény krónikus betegségekről (szív, tüdő, bőrbetegség, epilepszia, allergia, asztma, gerincferdülés stb.
  • Beiratkozási támogatás az intézmény POR LINGVO Alapítványának 3.000.-Ft (DÖK tagdíj, az iskola logójával ellátott nyakkendő/sál,póló, kulturális hozzájárulás stb.)

Strubáné Fenyves Anita