Jótékonysági gyűjtés kezdődik iskolánkban

• által admin
  • 2019-01-11
  • Jótékonysági gyűjtés kezdődik iskolánkban bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Kedves Diákjaink!

Bár mögöttünk van már karácsony és a hagyományos karácsonyi jótékonykodás, a tél még nem múlt el, a legnagyobb hidegek ezután következnek. Továbbra is komoly segítségül lehetnek a rászorulók számára az adományok, amelyek lehetnek ruhák, cipők, esetleg tartós élelmiszerek.

Településünk polgárőrségével együttműködve jótékonysági gyűjtést szervez iskolánk a rászorulók megsegítésére. Kérünk Titeket, ha van olyan, még használható, de fölöslegessé vált ruhaneműtök, cipőtök, esetleg játékotok, amire már biztosan nincs szükségetek, hozzátok be azt az iskolába január 24-éig!

Az adományokat a büfé helyiségében gyűjtjük, majd a polgárőrség segítségével juttatjuk el azokat a rászorulóknak. Számítunk majd néhány tanuló segítségére az összegyűlt holmik válogatásánál, elrendezésénél is.

Előre is köszönjük segítségeteket!

Kerényi György

Jótékonysági gyűjtés