SzakmaTúra – Centrumban a Jövő(d)!

• által admin
  • 2018-11-20
  • SzakmaTúra – Centrumban a Jövő(d)! bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Az Európai Szakképzési Hét keretén belül a Berettyóújfalui Szakképzési Centrum 2018. november 14-én megtartott „SzakmaTúra – Centrumban a Jövő(d)!” elnevezésű pályaválasztási kiállítására több száz tanuló érkezett a térség általános iskoláiból.

szakmatúra1

Intézményünk a 12 tagintézmény mellett szintén részt vett, hogy képzési kínálatát bemutassa. Gyümölcs kavalkáddal és szendvicsfalatkákkal vártuk a standunkhoz látogató diákokat és szüleiket.

szakmatúra2

Egy kis játékra is invitáltuk Őket. A pincérek által használt különleges eszközöket helyeztünk el az asztalon, melyeket fel kellett ismerniük a pályaválasztóknak. A nagyon ügyes, aktív látogatókat meg is jutalmaztuk. Intézményünk logójával ellátott könyvjelző, 2019-es naptár, toll, különféle kulcstartók, nyakpánt és hűtőmágnes közül választhattak az ügyes gyerekeknek.

szakmatúra3

A tanulóink által osztogatott szórólapjainkon széles körben ismertté tettük képzési kínálatunkat, amelyről ezúton is tájékoztatást adtunk a kedves vendégeknek.

Kovácsné Vámosi Mária

szakoktató